Tým veterinární kliniky MVDr. Samohýlové

Seznamte se s naším kolektivem (a jejich zvířecími parťáky). 

MVDr. Věra Samohýlová
veterinární lékařka

Fakultu veterinárního lékařství na Vysoké škole veterinární v Brně absolvovala v roce 1988. Od roku 1991 pracuje v soukromé praxi. Je zakladatelkou a majitelkou Veterinární kliniky v Lomnici nad Popelkou. V praxi se specializuje především na koně a skot. Je chovatelkou vlastních koní a krav plemene Jersey.


MVDr. Eva Tomsová Jírů
veterinární lékařka

"Momentálně na mateřské dovolené"

Absolvovala Fakultu veterinárního lékařství na VFU v Brně v roce 2012. Její specializací jsou malá zvířata, především psi a kočky, ale i malá exotická zvířata. Na klinice provádí chirurgii měkkých tkáni a stomatologická ošetření. Věnuje se také Dornově metodě pro zvířata. Své vzdělání pravidelně rozšiřuje na odborných seminářích.

MVDr. Lucia Pospíšilová
veterinární lékařka

Promovala na VFU Košice v roce 2012. Na klinice působí jako internistka pro malá zvířata.Zajímá se o homeopatii a Bachovy květové esence a jejich využití u zvířat. Absolvovala semináře se zaměřením na cytologii, ultrasonografii, porodnictví a další z oblasti interní medicíny. V současné době se chystá absolvovat kurz se specializací na kočičí medicínu.


MVDr. Barbora Samešová
veterinární lékařka 

"Momentálně na mateřské dovolené"

Absolvovala Fakultu veterinárního lékařství na VFU v Brně se zakončením v roce 2020. Její specializací jsou malá zvířata a koně. Dokončuje chiropraktický kurz v Německu pro malá a velká zvířata. Momentálně na mateřské dovolené.

Hana Valentová
vedoucí prodejny

Po studiu střední školy s maturitou v oboru potravinářství se od svých dvaceti let věnuje prodávání širokého sortimentu zboží. Od roku 2012 působí na klinice jako vedoucí prodejny chovatelských potřeb, zde zajišťuje široký výběr krmiv a potřeb pro chovatele a v neposlední řadě také administrativní záležitosti.


Evelína Jonášová
veterinární technik

Vystudovala Střední odbornou školu veterinární v Hradci Králové, studium dokončila v roce 2004. Na klinice působí jako veterinární technik u malých i velkých zvířat. Absolvovala množství odborných seminářů (Laminitida kopyt koní, Problematika klisny a hříběte po porodu a další). Zajímá se také o etologii psů a koček.


Simona Koudelková
asistentka prodeje

Do prodejny chovatelských potřeb nastoupila v roce 2014
a zajišťuje odpolední prodej.

Roman Koudelka
veterinární asistent

V ordinaci zajišťuje asistenci veterinárním lékařům.


MVDr. Kateřina Samohýlová
veterinární lékařka

Fakultu veterinárního lékařství na VFU v Brně dokončila v roce 2015. Po mateřské dovolené nastoupila na kliniku a věnuje se praxi malých i velkých zvířat, především pak stomatologii a chirurgii.

Zdislav Radil
technik, paznehtářská činnost

Zajišťuje komplexní ošetření paznehtů skotu v hydraulické kleci a technické zabezpečení chodu kliniky.

Prezentační video

Prohlédněte si naše prezentační video, kde vám přiblížíme
naše zázemí a představíme práci profesionálů.