Změna ordinačních hodin

Od 1.7. 2021 dochází ke zkrácení ordinačních hodin - všední dny 9 -12, 14 -17, sobota zavřeno!!!

Kolektiv

MVDr. Věra Samohýlová

MVDr. Věra Samohýlová
veterinární lékařka

Jako správný majitel kliniky je jejím srdcem i duší. Fakultu veterinárního lékařství na Vysoké škole veterinární v Brně absolvovala v roce 1988, od roku 1991 pracuje v soukromé praxi, kde se věnuje především koním a skotu. Je členkou České buiatrické a České hipiatrické společnosti, jejichž seminářů s odbornou tématikou se také pravidelně zúčastňuje.

MVDr. Václav Dovol

MVDr. Václav Dovol
veterinární lékař (* v Jičíně)

Václav promoval na FVL VFU v Brně v roce 2013, ihned po škole nastoupil jako posila především k velkým zvířatům, kde s rozvahou sobě vlastní léčí dnem i nocí. Velkým přínosem pro náš tým je bezesporu jeho největší záliba – včelařství, proto se na něj můžete směle obracet s odbornými dotazy. Ve volném čase sportuje, momentálně především posilovna a začíná pronikat do tajů myslivosti.

MVDr. Eva Jírů

 

MVDr. Eva Jírů
veterinární lékařka (* v Jilemnici)

Veterinářkou chtěla být už od školky. V roce 2012 se její sen splnil a může se nejen ve svém volném čase, ale i v práci věnovat zvířatům. Doma na ní čeká labradorka Stella, kočka Sazička, želva Amálka a morčata Mandžula a Apu. Pokud zrovna není na výletě se psem, ráda háčkuje, plete, šije a peče.

Hana Valentová

Hana Valentová

vedoucí prodejny (* Jilemnice)

S nejusměvavějším členem našeho týmu se můžete každý den potkávat  v prodejně, která její péči doslova vzkvétá. Aby ne, když má bezmála dvacetiletou praxi v obchodě. Doma má zachráněnou kočičku Ťapinku. Ve volném čase, kterého ji při její pracovitosti moc nezbývá, ráda výletuje, jezdí na kole a chodí do divadla.