Kolektiv

MVDr. Věra Samohýlová

MVDr. Věra Samohýlová
veterinární lékařka

MVDr. Věra Samohýlová absolvovala Fakultu veterinárního lékařství na Vysoké škole veterinární v Brně v roce 1988, od roku 1991 pracuje v soukromé praxi, kde se věnuje především koním a skotu. Je členkou České buiatrické a České hipiatrické společnosti, jejichž seminářů s odbornou tématikou se také pravidelně zúčastňuje.

MVDr. Václav Dovol

MVDr. Václav Dovol
veterinární lékař (* v Jičíně)

Václav promoval na FVL VFU v Brně v roce 2013, ihned po škole nastoupil jako posila především k velkým zvířatům, kde s rozvahou sobě vlastní léčí dnem i nocí. Velkým přínosem pro náš tým je bezesporu jeho největší záliba – včelařství, proto se na něj můžete směle obracet s odbornými dotazy. Doma na něj čekájí münsterlandky Aida a Bella. Ve volném čase sportuje, momentálně především posilovna a proniká do tajů myslivosti.

MVDr. Eva Jírů

 

MVDr. Eva Jírů
veterinární lékařka (* v Jilemnici)

Veterinářkou chtěla být už od školky. V roce 2012 se její sen splnil a může se nejen ve svém volném čase, ale i v práci věnovat zvířatům. Doma na ní čeká labradorka Stella, kočka Sazička, kocour Weasley, želva Amálka, želva Malá, morčata Tančilajakoblázenaždobíléhorána, Lovilaveverkyvkorunáchstromuprakem a Vydloublstrýcioko a kralík Rainbow (Neradasemyje). Pokud zrovna není na výletě se psem, ráda háčkuje, plete, šije a peče.

 

 

 

MVDr. Lucia Pospíšilová
veterinární lékařka (* v Banské Bystřici)

Promovala na VFU Košice v roce 2012. 

 

 

 

MVDr. Kateřina Samohýlová
veterinární lékařka 

Momentálně na mateřské dovolené.

 

 

 

Lucienne Altmanová
veterinární sestra (* v Jablonci nad Nisou)

Od školky chtěla být učitelkou, ale v roce 2020 se stal velký zvrat a celým svým srdcem propadla péči o zvířátka. Doma na ní čeká trolejbus Casper a čivava Bedřiška. Pokud zrovna nelítá se psem venku, ráda maluje, peče, šije.

 

 

 

Hana Valentová

Hana Valentová
vedoucí prodejny (* v Jilemnici)

S nejusměvavějším členem našeho týmu se můžete každý den potkávat  v prodejně, která její péči doslova vzkvétá. Aby ne, když má bezmála dvacetiletou praxi v obchodě. Doma má zachráněnou kočičku Ťapinku. Ve volném čase, kterého ji při její pracovitosti moc nezbývá, ráda výletuje, jezdí na kole a chodí do divadla. 

 

 

 

Ing. Lucie Obranská
externí pracovnice