Kolektiv

MVDr. Věra Samohýlová

MVDr. Věra Samohýlová
veterinární lékařka

Jako správný majitel kliniky je jejím srdcem i duší. Fakultu veterinárního lékařství na Vysoké škole veterinární v Brně absolvovala v roce 1988, od roku 1991 pracuje v soukromé praxi, kde se věnuje především koním a skotu. Je členkou České buiatrické a České hipiatrické společnosti, jejichž seminářů s odbornou tématikou se také pravidelně zúčastňuje.

MVDr. Václav Dovol

MVDr. Václav Dovol
veterinární lékař (* v Jičíně)

Václav promoval na FVL VFU v Brně v roce 2013, ihned po škole nastoupil jako posila především k velkým zvířatům, kde s rozvahou sobě vlastní léčí dnem i nocí. Velkým přínosem pro náš tým je bezesporu jeho největší záliba – včelařství, proto se na něj můžete směle obracet s odbornými dotazy. Ve volném čase sportuje, momentálně především posilovna a začíná pronikat do tajů myslivosti.

MVDr. Jana Vodvárková

MVDr. Jana Vodvárková
veterinární lékařka (* v Mostě)

Studiem veterinárního lékařství si splnila svůj sen. V době, kdy navštěvovala semilské gymnázium, začala s  jezdectvím a kynologií, která nakonec zvítězila - dodnes se věnuje několika psím sportům. Do naší ordinace nastoupila ihned po ukončení studia na FVL VFU Brno výhradně jako lékař pro malá zvířata. Pokračuje v dalším vzdělávání na FAPPZ ČZU Praha.

Doma má bígly. Ve volném čase se pokouší sportovat se psy i bez nich. Miluje hudbu, tanec, sport a šopský salát.

MVDr. Eva Jírů

MVDr. Eva Jírů
veterinární lékařka (* v Jilemnici)

Veterinářkou chtěla být už od školky. V roce 2012 se její sen splnil a může se nejen ve svém volném čase, ale i v práci věnovat zvířatům. Doma na ní čeká labradorka Stella, kočka Sazička, želva Amálka a morčata Mandžula a Apu. Pokud zrovna není na výletě se psem, ráda háčkuje, plete, šije a peče.

Hana Valentová

Hana Valentová

vedoucí prodejny (* Jilemnice)

S nejusměvavějším členem našeho týmu se můžete každý den potkávat  v prodejně, která její péči doslova vzkvétá. Aby ne, když má bezmála dvacetiletou praxi v obchodě. Doma má zachráněnou kočičku Ťapinku. Ve volném čase, kterého ji při její pracovitosti moc nezbývá, ráda výletuje, jezdí na kole a chodí do divadla.