Kolektiv

MVDr. Věra Samohýlová

MVDr. Věra Samohýlová
veterinární lékařka

Jako správný majitel kliniky je jejím srdcem i duší. Fakultu veterinárního lékařství na Vysoké škole veterinární v Brně absolvovala v roce 1988, od roku 1991 pracuje v soukromé praxi, kde se věnuje především koním a skotu. Je členkou České buiatrické a České hipiatrické společnosti, jejichž seminářů s odbornou tématikou se také pravidelně zúčastňuje.

Ve volném čase, kterého jí moc nezbývá, se věnuje svým koním, je nejen nadšenou jezdkyní ale i úspěšnou chovatelkou, její velkou zálibu představuje také péče o zahradu.

MVDr. Michal Jurečka

MVDr. Michal Jurečka
veterinární lékař (* v Liptovském Mikuláši)

Zvířata byla vždy součástí jejich rodiny, a tak se po maturitě na gymnáziu v Martině (1993) vydal na studia do Košic na Univerzitu veterinárního lékařství.

V roce 1999 úspěšně promoval, přesto však zůstal na škole až do roku 2000, během tohoto času pracoval na Katedře vnitřních chorob  přežvýkavců a prasat. Po roční povinné vojenské službě nastoupil na naší klinice nejprve jako lékař ve smíšené praxi, později již jen pro velká zvířata.

Po náročné práci relaxuje v posilovně, prácí na svém malém hospodářství, při níž mu vydatně pomáhá jeho malý syn. Starají se zde mimo jiné o tažného i jezdecké koně, krávy a psy.

MVDr. Václav Dovol

MVDr. Václav Dovol
veterinární lékař (* v Jičíně)

Benjamínek našeho týmu promoval na FVL VFU v Brně v roce 2013, ihned po škole nastoupil k nám jako posila především k velkým zvířatům, kde s rozvahou sobě vlastní léčí dnem i nocí. Velkým přínosem pro náš tým je bezesporu jeho největší záliba – včelařství, proto se na něj můžete směle obracet s odbornými dotazy. Ve volném čase sportuje, momentálně především posilovna a začíná pronikat do tajů myslivosti

MVDr. Jana Vodvárková

MVDr. Jana Vodvárková
veterinární lékařka (* v Mostě)

Studiem veterinárního lékařství si splnila svůj sen. V době, kdy navštěvovala semilské gymnázium, začala s  jezdectvím a kynologií, která nakonec zvítězila - dodnes se věnuje několika psím sportům. Do naší ordinace nastoupila ihned po ukončení studia na FVL VFU Brno výhradně jako lékař pro malá zvířata. Pokračuje v dalším vzdělávání na FAPPZ ČZU Praha.

Doma má bígly. Ve volném čase se pokouší sportovat se psy i bez nich. Miluje hudbu, tanec, sport a šopský salát.

MVDr. Eva Jírů

MVDr. Eva Jírů
veterinární lékařka (* v Jilemnici)

Veterinářkou chtěla být už od školky. V roce 2012 se její sen splnil a může se nejen ve svém volném čase, ale i v práci věnovat zvířatům. Doma na ní čeká pes Montík, kočka Sazička, želva Amálka a morčata Mandžula a Apu. Pokud zrovna není na výletě se psem, ráda háčkuje, plete, šije a peče.

Hana Valentová

Hana Valentová
vedoucí prodejny (* Jilemnice)

S nejusměvavějším členem našeho týmu se můžete každý den potkávat  v prodejně, která její péči doslova vzkvétá. Aby ne, když má bezmála dvacetiletou praxi v obchodě. Doma má fenku kavalíra, kočku a morčata. Ve volném čase, kterého ji při její pracovitosti moc nezbývá, ráda výletuje, jezdí na kole a chodí do divadla. 

MVDr. Jana Nováková

MVDr. Jana Nováková
veterinární lékařka – na mateřské dovolené

Naše nejnovější posila prostředí ordinace i obvodu zná velmi dobře, neb již za dob studií pilně navštěvovala zdejší praxi.

Po maturitě na semilském gymnáziu pokračovala ve studiích na VFU Brno, kde v roce 2010 úspěšně absolvovala. V rámci studií hned několikrát vycestovala do zahraničí, kde získávala cenné zkušenosti na prestižní veterinární univerzitě v Lyonu, stejně jako v trochu extrémních podmínkách veterinární nemocnice v Maroku. Ve vzdělávání stále pokračuje na VFU coby doktorand. Je výborným chirurgem a porodníkem, setkávat se s ní můžete jak v ordinaci, tak hlavně v terénu.

Ve volném čase ráda čte, jezdí na Nordic skate a miluje balónové létání.

MVDr. Jaroslava Kudrnáčová

MVDr. Jaroslava Kudrnáčová
veterinární lékařka (* v Jičíně) – na mateřské dovolené

Na Fakultu veterinárního lékařství VFU Brno nastoupila v roce 2003 po ukončení gymnázia v Turnově. Z domova má bohaté zkušenosti se zvířaty, které uplatňuje každodenně v práci. Na kliniku nastoupila v roce 2009 jako lékař pro malá i velká zvířata.

Když zrovna nepracuje, ráda cestuje po celém světě (Austrálie, Norsko..), poslední dobou se ale hlavně věnuje svým dvěma koním, feně křížence, kterou si vzala z útulku, a zbytku hospodářství. Má ráda dobrou hudbu, sport a turistiku.